Felnőttképzési engedélyszám: E-001290/2015

OM 203060

Központi telefonszám

+36 49 500 033

Munkatársaink - Pedagógusok

Pedagógus/
Oktató neve

Tanított tantárgycsoport

Fogadóóra
(feltöltés alatt …)

Barnóczky Lászlóné

  történelem tantárgycsoport

 

Bozsik-Molnár Andrea

  földrajz tantárgycsoport
  XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai
  XL. Közlekedés, szállítmányozás és logisztika ágazat tantárgyai

Szerda
12.20 - 13.20
Csütörtök
8.20 - 9.20

Csige-Balázs Éva

  matematika tantárgycsoport

 

Csigerné Fazekas Csilla

  magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport
  XXV. Ügyvitel ágazat tantárgyai 

Szerda
14.20 - 15.20
Csütörtök
8.20 - 9.20

Csordás Mária

  könyvtár

 

Derdáné Póta Henrietta Anna

  testnevelés tantárgycsoport

 

Diményné Kiss Katalin

  XXV. Ügyvitel ágazat tantárgyai
  XL. Közlekedés, szállítmányozás és logisztika ágazat tantárgyai
  XXIV. Közgazdaság ágazat tantárgyai 

 

Domboróczki Katalin

  matematika tantárgycsoport

Hétfő
13.20 - 14.20
Kedd
8.20 - 9.20

Dósa Annamária

  XL. Közlekedés, szállítmányozás és logisztika ágazat tantárgyai
  XXIV. Közgazdaság ágazat tantárgyai 

 

Erdei Ferenc

  rajz és műalkotások elemzése, vizuális kultúra tantárgycsoport

 

Fügedi Dóra

  német nyelv tantárgycsoport
  XL. Közlekedés, szállítmányozás és logisztika ágazat tantárgyai

Kedd
13.10 - 14.10
Szerda
8.20 -  9.20

Gallik Gáborné

  magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport
  XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai

Hétfő
7.20 - 8.20
Szerda
14.20 - 15.20

Gálné Miklovics Anikó

  német nyelv tantárgycsoport
  testnevelés tantárgycsoport

 

Gattyán Éva

  német nyelv tantárgycsoport
  magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport

 

Gombáné Ludwig Holde Sonja

  német nyelv tantárgycsoport

 

Juhász Jánosné

  történelem tantárgycsoport

 

Juhász László

  dráma és tánc tantárgycsoport
  testnevelés tantárgycsoport

 

Juhászné Guba Krisztina Zsuzsanna

  matematika tantárgycsoport 

 

Juhászné Megyesi Erika

  angol nyelv tantárgycsoport

 

Kaló Zita

  XL. Közlekedés, szállítmányozás és logisztika ágazat tantárgyai
  XXIV. Közgazdaság ágazat tantárgyai 

Szerda
12.20 - 13.20
Csütörtök
9.20 - 10.20

Kelemen Beáta

  kémia tantárgycsoport
  biológia tantárgycsoport

Kedd
9.20 - 10.20
Csütörtök
13.20 - 14.20

Kolozsvári Jánosné

  matematika tantárgycsoport
  informatika tantárgycsoport

Hétfő
8.20 - 9.20
Csütörtök
12.20 - 13.20

Dr. Kozmáné Gergelyffy Zsuzsanna

  matematika tantárgycsoport
  informatika tantárgycsoport

Szerda
9.20 - 10.20
Csütörtök
13.20 - 14.20

Krajnyákné Barna Anikó

  német nyelv tantárgycsoport
  spanyol nyelv tantárgycsoport
  technika tantárgycsoport (technika, életvitel és gyakorlat)

Hétfő
9.10 - 10.10
Kedd
14.15 - 15.15

Kristonné Lázár Krisztina

  matematika tantárgycsoport
  kémia tantárgycsoport

 

Lange Péter Tamás

  földrajz tantárgycsoport
  biológia tantárgycsoport 

 

Lukács Gabriella

  XL. Közlekedés, szállítmányozás és logisztika ágazat tantárgyai
  XXV. Ügyvitel ágazat tantárgyai

Hétfő
10.20 - 11.20
Péntek
12.20 - 13.20

Mártonné Berecz Mária

  XXV. Ügyvitel ágazat tantárgyai 

Hétfő
8.15 - 9.15
Hétfő
14.10 - 15.10

Nagyné Szalmási Ildikó

  XL. Közlekedés, szállítmányozás és logisztika ágazat tantárgyai
  XXIV. Közgazdaság ágazat tantárgyai

 

Nemesné Jóvér Mária

  filozófia tantárgycsoport
  magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport
  történelem tantárgycsoport 

 

Pajtókné Póta Erzsébet

  informatika tantárgycsoport
  matematika tantárgycsoport

Hétfő
12.20 - 13.20
Péntek
8.20 - 9.20

Pál Ilona

  földrajz tantárgycsoport
  biológia tantárgycsoport

Hétfő
9.15 - 10.15
Csütörtök
12.00 - 13.00

Palotás László József

  fizika tantárgycsoport
  matematika tantárgycsoport

Szerda
14.20 - 15.20
Péntek
8.20 - 9.20

Panyi Loránd Zsolt

  testnevelés tantárgycsoport

Hétfő
9.20 - 10.20
Péntek
12.20 - 13.20

Panyiné Kálmán Ágnes

  informatika tantárgycsoport
  fizika tantárgycsoport
  matematika tantárgycsoport

 

Pázmándiné Bozsik Beáta

  angol nyelv tantárgycsoport
  XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai

 

Dr. Radványi Tibor Zsolt

  matematika tantárgycsoport
  informatika tantárgycsoport
  fizika tantárgycsoport
  technika tantárgycsoport (technika, életvitel és gyakorlat)

Kedd
11.20 - 12.20
Csütörtök
15.20 - 16.20

Reményi Gyula Ottóné

  angol nyelv tantárgycsoport
  történelem tantárgycsoport

 

Rigó Attila

  német nyelv tantárgycsoport
  történelem tantárgycsoport

 

Rigó Attiláné

  technika tantárgycsoport (technika, életvitel és gyakorlat)
  magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport

 

Sándor Dalma

  magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport

Hétfő
14.20 - 15.20
Szerda
8.20 - 9.20

Suha Zsófia Anna

  magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport
  történelem tantárgycsoport

 

Takács-Szántó Noémi

  spanyol nyelv tantárgycsoport

 

Tállai András Lászlóné

  XXIV. Közgazdaság ágazat tantárgyai

 

Tóth Katalin

  ének-zene tantárgycsoport
  magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport

Hétfő
10.15 - 11.15
Csütörtök
12.15 - 13.15

Tóthné Bárci Gabriella

  angol nyelv tantárgycsoport

 

Dr. Tóthné Hegyi Valéria

  történelem tantárgycsoport
  magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport 

Hétfő
12.20 - 13.20
Péntek
8.20 - 9.20

Valkóné Fekete Krisztina

  angol nyelv tantárgycsoport

 

Varga Iván Istvánné

  testnevelés tantárgycsoport

Hétfő
8.20 - 9.20
Péntek
11.10 - 12.10

Varga-Pázmándi Eliza

  angol nyelv tantárgycsoport 

 

Vincze Péter

  biológia tantárgycsoport
  testnevelés tantárgycsoport

Kedd
8.20 - 9.20
Csütörtök
13.20 - 14.20