Felnőttképzési engedélyszám: E-001290/2015

OM 203060

Központi telefonszám

+36 49 500 033

Akikre büszkék vagyunk

Versenyeredmények 2018/19., 2019/20.

 

MATEMATIKA

 

 

 

Matematika

 

Berecz Antónia

Megyei Matematikaverseny, döntő

Koncz Alex

Megyei Matematika verseny, döntő

OKTV tovább küldhető  dolgozat

Csörgő Kristóf

Apáczai Matematika verseny, döntő

 

 

SZAKMAI

 

Szakmai munkaközösség

 

 

Verseny

Szint

(iskolai, városi-regionális, megyei, országos

Eredmény

Tanuló

Haditorna Verseny

megyei

5. helyezés

Füzesi Szabolcs

György Alex

Jersey Patrik

Nagy Milán

12. D

Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye

országos online

verseny,

I. forduló

ügyvitel

rendészet

ismeretek

 

12. E:

Daróczi Renáta, Juhász Veronika, Klauzsovics Dorina (ügyvitel)

12. D:

Bázin Bianka, Fekete Fruzsina,

György Alex,

Nagy Milán

(rendészet)

Miskolc legjobb iskolai minivállalata

Szakképzési Centrum

4. helyezés

Fehér Veronika,

Bozsik Enikő,

Szedlák Szabina

 

III. Országos Középiskolai Rendészeti Csapatverseny régiós válogatóverseny

régiós

 

12. D:

Berlák Adrián Dávid, Füzesi Szabolcs, György Alex, Nagy Milán

Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny

I. forduló online

 

 

11. D osztályból 3 csapat indult, 1 csapat jutott tovább

Katasztrófavédelmi Megyei

Ifjúsági Verseny

(Varbó)

megyei

2. helyezés

11. D:

Bukta Zoltán, Csiklya Sándor,

Kriston Csaba András,

Oláh Soma

 

 

 

 

HUMÁN-MŰVÉSZET

 

 

 

 

 

Humán-művészeti munkaközösség

Katyina Boglárka 10. A 

 

 

 

 

 

 

Implom József középiskolai helyesírási verseny

megyei I. helyezett gimnáziumi kategóriában, az országos fordulóban 33. helyezett

Berecz Antónia 10. A

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny  -

megyei II. helyezett, országos 18. helyezett, az Anyanyelvápolók Szövetségének  Különdíját kapta

Bálint Nikoletta11. B (egyéni kutatás)

 

I. helyezett a kategóriájában

Lázár Endre 11. A (polifotó)

 

II. helyezett

Lengyel Csaba 11. A

 

(egyéni kutatás) – III. helyezett a kategóriájában

Munkáikat publikálhatták az EKE kiadványában.

 

Barra-Kádár Kunigunda Beatrix 10. B

„Mit jelent számomra március 15.?” Mezőkövesd Városának szónokversenye

I. helyezett

Nagy Krisztina Dóra 11. A

 

II. helyezett

Lázár Endre 11. A

 

II. helyezett

Barra-Kádár Kunigunda Beatrix

megyei szavalóverseny (Szikszó)

I. helyezett

Molnár Viktória

megyei prózamondó (Szikszó)

III. helyezett

Farkas Lili 9. B

EKE Tehetségútlevél programja

III. helyezett

 

 

TERMÉSZETTUDOMÁNY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Természettudomány munkaközösség

Verseny

Szint (iskolai, városi-regionális, megyei, országos)

Eredmény

Tanuló

Felkészítő

Miskolci Egyetem CSSI Bűnügyi Talajtani Verseny

regionális

harmadik hely

 

 

negyedik hely

Lázár Endre, Nagy Krisztina, Papp Kitti;

 

Berecz Antónia, Bozsik Enikő, Fehér Veronika

Pál Ilona

„Kár lenne, ha rák lenne”

regionális

1.hely

38 csapat közül

Barra-Kádár Kunigunda

Koncz Brigitta

Krajnyák Barbara

Nagy Marcella

Pál Ilona

Tehetségútlevél TDK  EKE

országos

2.hely

különdíj

Lázár Endre

Berecz Antónia

Pál Ilona

Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia

Miskolci Egyetem

országos

3.hely

 

--------

Lázár Endre

 

Lengyel Csaba

Pál Ilona

OTDK FiFöMa

országos

nem osztottak helyezéseket

Berecz Antónia

Lázár Endre (2 előadás)

Pál Ilona

Anyaság Konferencia

MISZC Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakgimnázium

regionális

3.hely

 

----------

Bálint Roberta

 

Biáth Luca

Pál Ilona

Víz világnapi Fotóposzter pályázat

regionális

1.hely

Lázár Endre

Pál Ilona